preskoči na sadržaj
 
Zaposlenici škole
 
Ravnateljica i stručni suradnici
Ravnateljica: Ileana Zahtila Blašković - ileana.zahtila-blaskovic@skole.hr
Pedagoginja - stručna suradnica: Nada Arzenšek - nada.arzensek@skole.hr
Socijalna pedagoginja - stručna suradnica: Emina Laštrić - emina.lastric@skole.hr
Knjižničarka - stručna suradnica: Patricia Percan Pamićpatricia.percan-pamic@skole.hr
 
RAZREDNA NASTAVA
Matična škola
Tina Đurišić - tina.durisic@skole.hr
Suzana Mihovilović Otović - suzana.mihovilovic-otovic@skole.hr
Dina Hoegler - dina.biserovic@skole.hr
Jasenka Koren - jasenka.koren@skole.hr
Petra Štokovac - petra.stokovac@skole.hr
Vesna Opassich - vesna.opassich@skole.hr
Sandra Novoselić - sandra.novoselic@skole.hr
Elena Škrinjar Konović - elena.skrinjar-konovic@skole.hr
Tea Kustec - tea.kustec@skole.hr
Tatjana Kadum - tatjana.kadum@skole.hr
Lorena Maletić - lorena.maletic1@skole.hr
Alen Klančar - alen.klancar@skole.hr

Produženi boravak
Sonja Vuković
Nina Popović
Nina Juravić
Tea Železnik
Vanja Gulaš
Marina Uzel
Mirna Posarić

Područna škola Štinjan
Zdravka Griparić - zdravka.griparic@skole.hr
Maja Dolinščak - maja.dolinscak@skole.hr
Mateja Brodarič Grgić - mateja.brodaric@skole.hr
Amida Nesimi - amida.nesimi@skole.hr
 
PREDMETNA NASTAVA
Ariana Bason - Učiteljica talijanskog jezika - ariana.bason@skole.hr
Sanja Nježić - Učiteljica talijanskog jezika sanja.njezic1@skole.hr
Diana Tesser - Učiteljica talijanskog jezika diana.tesser@skole.hr
Nataša Birač Butući - Učiteljica engleskog jezika 
natasa.birac@skole.hr
Danijela Deželjin Čuturilo - Učiteljica engleskog jezika danijela.dezeljin-cuturilo@skole.hr
Marietta Kaić Kosanović - Učiteljica engleskog jezika marietta.kaic@skole.hr
Doris Mejak - Učiteljica engleskog jezika doris.mejak@skole.hr
Igor Jovanović - Učitelj povijesti 
igor.jovanovic@skole.hr
Aleksandra Čičak - Učiteljica povijesti aleksandra.cicak@skole.hr
Jasna Žabčić - Učiteljica hrvatskog jezika jasna.zabcic@skole.hr
Ena Pacenti - Učiteljica matematike ena.pacenti@skole.hr
Katarina Taškovska - Učiteljica matematike katarina.taskovska@skole.hr
Goran Banovac - Učitelj matematike 
goran.banovac@skole.hr
Jelena Korenić - Učiteljica fizike 
jelena.korenic@skole.hr
Radojka Marinković - Učiteljica geografije 
radojka.marinkovic@skole.hr
Roberta Nađ - Učiteljica likovne kulture roberta.nad@skole.hr
Martina Mahić - Učiteljica glazbene kulture martina.mahic@skole.hr
Tea Prhat - Učiteljica hrvatskog jezika 
tea.prhat@skole.hr
Josip Raić - Učitelj hrvatskog jezika 
josip.raic1@skole.hr
Domagoj Rakitovac - Vjeroučitelj katoličkog vjeronauka domagoj.rakitovac@skole.hr
Vesna Subotić - Vjeroučiteljica katoličkog vjeronauka vesna.subotic@skole.hr
Katarina Kristić - Vjeroučiteljica katoličkog vjeronauka katarina.kristic@skole.hr
Martina Pavletić - Vjeroučiteljica katoličkog vjeronauka martina.pavletic@skole.hr
Omer Omanović - Vjeroučitelj islamskog vjeronauka omer.omanovic@skole.hr
Bernard Rovis - Učitelj TZK 
bernard.rovis@skole.hr
Laura Rosanda - Učiteljica TZK laura.rosanda@skole.hr
Aleksandra Žufić - Učiteljica informatike aleksandra.zufic1@skole.hr
Mirza Salihović - Učitelj tehničke kulture i informatike 
mirza.salihovic@skole.hr
Petra Novina - Učiteljica prirode i biologije 
petra.novina@skole.hr
Nataša Trenčevska - Učiteljica kemije i biologije 
natasa.trencevska@skole.hr
Adina čečur - Učiteljica informatike - adina.cecur@skole.hr
Tomislava Žajgar - Učiteljica informatike - tomislava.zajgar@skole.hr
 
Vanjski suradnici
Goran Petković - Vjeroučitelj pravoslavnog vjeronauka
 
ADMINISTRATIVNO I TEHNIČKO OSOBLJE
Eda Bjelogrlić - Tajnica
Suzana Bileta - Knjigovođa
Branislav Jakšić - Domar
Indira Osmanović - Kuharica
Dragica Antolović - Spremačica
Dragica Blagojević - Spremačica
Dijana Matanović - Spremačica
Aleksandra Mijatović - Spremačica

Mladenka Sušić - Spremačica
Sonja Benčić - Spremačica
Gabrijela Sušić - Kuharica i spremačica u PŠ Štinjan
 
Kalendar
« Studeni 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Prikazani događaji


Pametni linkovi

Korisni linkovi
Portali
 • skole.hr

Službene stranice

Arhiva vijesti
 • Arhiva





preskoči na navigaciju