preskoči na sadržaj
 
Zaposlenici škole:
 
Ravnateljica i stručni suradnici:
Ravnateljica: Irene Rigo
Pedagoginja - stručna suradnica: Nada Arzenšek
Socijalna pedagoginja - stručna suradnica: Emina Laštrić
Knjižničarka - stručna suradnica: Raifa Ginovski
 
Učiteljice razredne nastave:
Matična škola:
Tina Đurišić
Tatjana Kadum (zamjena Sonja Vuković)
Dina Biserović
Jasenka Koren
Nataša Kresović
Lorena Maletić
Suzana Mihovilović Otović
Sandra Novoselić
Elena Škrinjar Konović
Vesna Opassich
Petra Štokovac

Učiteljice produženog boravka:
Alma Šiljdedić
Marija Martinović
Amida Nesimi

Područna škola Štinjan:
Zvjezdana Filipi
Zdravka Griparić
Jadranka Marinković
Anita Peruško
 
Učitelji/ice predmetne nastave
Ariana Bason - Učiteljica talijanskog jezika
Sanja Nježić - Učiteljica talijanskog jezika
Diana Tesser - Učiteljica talijanskog jezika
Nataša Birač Butući - Učiteljica engleskog jezika
Danijela Deželjin Čuturilo - Učiteljica engleskog jezika
Marietta Kaić Kosanović - Učiteljica engleskog jezika
Doris Mejak - Učiteljica engleskog jezika
Igor Jovanović - Učitelj povijesti
Jasna Žabčić - Učiteljica povijesti i hrvatskog jezika
Aziz Oračević - Učitelj matematike
Katarina Taškovska - Učiteljica matematike
Goran Banovac - Učitelj matematike (nestručna zamjena)
Jelena Korenić - Učiteljica fizike
Radojka Marinković - Učiteljica geografije
Dragana Marjanović Maran - Učiteljica geografije
Roberta Nađ - Učiteljica likovne kulture
Martina Mahić - Učiteljica glazbene kulture
Patricija Percan Pamić - Učiteljica hrvatskog jezika
Josip Raić - Učitelj hrvatskog jezika
Ivana Dumbović - Učiteljica hrvatskog jezika (zamjena Sanja Otočan)
Domagoj Rakitovac - Vjeroučitelj
Vesna Subotić - Vjeroučiteljica
Katarina Kristić - Vjeroučiteljica
Omer Omanović - Vjeroučitelj islamskog vjeronauka
Bernard Rovis - Učitelj TZK
Bojana Bolković - Učiteljica TZK
Aleksandra Žufić - Učiteljica informatike
Mirza Salihović - Učitelj tehničke kulture i informatike
Branka Samardžija - Učiteljica tehničke kulture (zamjena Goran Banovac)
Tina Grgorinić Kalogjera - Učiteljica prirode i biologije
Nataša Trenčevska - Učiteljica kemije i biologije
 
Tehničko i administrativno osoblje:
Eda Bjelogrlić - Tajnica
Suzana Bileta - Knjigovođa
Branislav Jakšić - Domar
Mirjana Martinčević - Kuharica
Dragica Antolović - Spremačica
Dragica Blagojević - Spremačica
Dijana Matanović - Spremačica
Aleksandra Mijatović - Spremačica
Indira Osmanović - Kuharica i spremačica u PŠ Štinjan
Gabrijela Sušić - Spremačica
Mladenka Sušić - Spremačica
Sonja Benčić - Spremačica
 
Kalendar
« Listopad 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji


Pametni linkovi

Korisni linkovi
Portali
 • skole.hr

Službene stranice

Arhiva vijesti
 • Arhiva





preskoči na navigaciju