preskoči na sadržaj
 
Zaposlenici škole:
 
Ravnateljica i stručni suradnici:
Ravnateljica: Ileana Zahtila Blašković - 
ileana.zahtila-blaskovic@skole.hr
Pedagoginja - stručna suradnica: Nada Arzenšek - nada.arzensek@skole.hr
Socijalna pedagoginja - stručna suradnica: Emina Laštrić - emina.lastric@skole.hr
Knjižničarka - stručna suradnica: Raifa Ginovski - raifa.ginovski@skole.hr
 
Učiteljice razredne nastave:
Matična škola:
Tina Đurišić - 
tina.durisic@skole.hr
Tatjana Kadum  - tatjana.kadum@skole.hr
Dina Hoegler (zamjena Alen Klančar) - alen.klancar@skole.hr
Jasenka Koren - jasenka.koren@skole.hr
Nataša Kresović - natasa.kresovic@skole.hr
Lorena Maletić - lorena.maletic1@skole.hr
Suzana Mihovilović Otović -  suzana.mihovilovic-otovic@skole.hr
Sandra Novoselić - sandra.novoselic@skole.hr
Elena Škrinjar Konović - elena.skrinjar-konovic@skole.hr
Vesna Opassich - vesna.opassich@skole.hr
Petra Štokovac - petra.stokovac@skole.hr
Alma Šiljdedić - alma.siljdedic@skole.hr

Učiteljice produženog boravka:
Sonja Vuković (zamjena Marina Senevski)
Nina Popović
Barbara Draščić Kutlača
Vanja Gulaš

Područna škola Štinjan:
Marija Pavletić marija.pavletic@skole.hr
Zdravka Griparić zdravka.griparic@skole.hr
Amida Nesimi amida.nesimi@skole.hr
Anita Peruško anita.perusko@skole.hr
 
Učitelji/ice predmetne nastave
Ariana Bason - Učiteljica talijanskog jezika 
ariana.bason@skole.hr
Sanja Nježić - Učiteljica talijanskog jezika sanja.njezic1@skole.hr
Diana Tesser - Učiteljica talijanskog jezika diana.tesser@skole.hr
Nataša Birač Butući - Učiteljica engleskog jezika natasa.birac@skole.hr
Danijela Deželjin Čuturilo - Učiteljica engleskog jezika danijela.dezeljin-cuturilo@skole.hr
Marietta Kaić Kosanović - Učiteljica engleskog jezika marietta.kaic@skole.hr
Doris Mejak - Učiteljica engleskog jezika doris.mejak@skole.hr
Igor Jovanović - Učitelj povijesti igor.jovanovic@skole.hr
David Orlović - Učitelj povijesti david.orlovic@skole.hr
Jasna Žabčić - Učiteljica hrvatskog jezika jasna.zabcic@skole.hr
Ena Pacenti - Učiteljica matematike ena.pacenti@skole.hr
Katarina Taškovska - Učiteljica matematike katarina.taskovska@skole.hr
Goran Banovac - Učitelj matematike goran.banovac@skole.hr
Jelena Korenić - Učiteljica fizike jelena.korenic@skole.hr
Radojka Marinković - Učiteljica geografije radojka.marinkovic@skole.hr
Roberta Nađ - Učiteljica likovne kulture roberta.nad@skole.hr
Martina Mahić - Učiteljica glazbene kulture martina.mahic@skole.hr
Patricija Percan Pamić - Učiteljica hrvatskog jezika patricia.percan-pamic@skole.hr
Josip Raić - Učitelj hrvatskog jezika josip.raic1@skole.hr
Domagoj Rakitovac - Vjeroučitelj katoličkog vjeronauka domagoj.rakitovac@skole.hr
Vesna Subotić - Vjeroučiteljica katoličkog vjeronauka vesna.opassich@skole.hr
Katarina Kristić - Vjeroučiteljica katoličkog vjeronauka katarina.kristic@skole.hr
Martina Pavletić - Vjeroučiteljica katoličkog vjeronauka martina.pavletic@skole.hr
Omer Omanović - Vjeroučitelj islamskog vjeronauka omer.omanovic@skole.hr
Bernard Rovis - Učitelj TZK bernard.rovis@skole.hr
Barbara Franjul - Učiteljica TZK barbara.franjul@skole.hr
Aleksandra Žufić - Učiteljica informatike aleksandra.zufic1@skole.hr
Mirza Salihović - Učitelj tehničke kulture i informatike mirza.salihovic@skole.hr
Tina Grgorinić Kalogjera - Učiteljica prirode i biologije tina.grgorinic@skole.hr
Nataša Trenčevska - Učiteljica kemije i biologije natasa.trencevska@skole.hr
 
Vanjski suradnici:
Goran Petković - Vjeroučitelj pravoslavnog vjeronauka
 
Administrativno i tehničko osoblje:
Eda Bjelogrlić - Tajnica
Suzana Bileta - Knjigovođa
Branislav Jakšić - Domar
Indira Osmanović - Kuharica
Dragica Antolović - Spremačica
Dragica Blagojević - Spremačica
Dijana Matanović - Spremačica
Aleksandra Mijatović - Spremačica

Mladenka Sušić - Spremačica
Sonja Benčić - Spremačica
Gabrijela Sušić - Kuharica i spremačica u PŠ Štinjan
 
Kalendar
« Prosinac 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji


Pametni linkovi

Korisni linkovi
Portali
 • skole.hr

Službene stranice

Arhiva vijesti
 • Arhiva





preskoči na navigaciju