preskoči na sadržaj
Sportski uspjesi naših učenika

Pregled ovogodišnjih uspjeha

Pregled sportskih uspjeha 2008/09 pripremio je prof. Igor Jovanović

SPORTSKI  USPJESI  UČENIKA OŠ  VELI VRH

Učenici

Gradsko natjecanje

Županijsko natjecanje

odbojkašice

1. mjesto

2. mjesto

odbojkaši

3. mjesto

4. mjesto

plivači

3. mjesto

4. mjesto

kros

 

7. mjesto

 

ŽUPANIJSKA PRVENSTVA

Raz.

UČENICI

SPORT

PLASMAN

8.c

Antonio Šterpin

(Proglašen najboljim plivačem u kategoriji kadeta u Istri 2008. godine)

plivanje

7 zlata

1 srebro

3 bronca

4.a

Marina Banković

karate

1 zlato

4.a

Patrik Krizman

plivanje

1 zlato

8.c

Ivan Pentek

kick-boksing

1 zlato

1 srebro

8.a

Nina Mattichio

odbojka :

mlađi kadeti

kadeti

1.mjesto

2.mjesto

8.c

David Juran

karate

1 srebro

 

ŽUPANIJSKA PRVENSTVA

Razred

UČENICI

SPORT

PLASMAN

 8.c

Antonija Žgomba

plivanje

21 zlato

14 srebra

12 bronci

 

Iva Žgrablić, Ana Živolić, Dora Pliško, Ana Gortan, Anja Bat, Ana Glavaš, Vanessa Carta, Sara Pužar, Ema Ulemek, Ana Batel, Elena Bušelić

odbojka

mlađi kadeti

1.mjesto

5.b

Vjekoslav Šetić

judo

3.mjesto

8.c

7.c

David Peruško

Tin Ivanović

nogomet

reprezentativci

Županije Istarske

8.a

Carla Božac

veslanje

5.mjesto

 

DRŽAVNA PRVENSTVA

Raz.

UČENICI

SPORT

PLASMAN

7.a

Tea Đuraki

aerokickboxing

karate

kickboxing

1 zlato

2 srebra

2 bronce

8.a

Nina Mattichio

(Proglašena najboljom napadačicom u RH)

odbojka kadeti

2 .mjesto

poziv za reprezentaciju

Hrvatske u odbojci

6.c

Patrik Krizman

plivanje

3 srebra

8.c

Ivan Pentek

kick-boxing,

teakwon-do,

2 .mjesto

3. mjesto

6.a

Ivan Žufić

natjecanje izviđačkih ekipa

3. mjesto

 

Iva Žgrablić, Ana Živolić, Dora Pliško, Ana Gortan, Anja Bat, Ana Glavaš, Vanessa Carta, Sara Pužar, Ema Ulemek, Ana Batel, Elena Bušelić

odbojka

mlađe kadetkinje

3.mjesto

 

DRŽAVNA PRVENSTVA

Raz.

UČENICI

SPORT

PLASMAN

8.c

Antonija Žgomba

plivanje - štafeta

samostalno

3.mjesto

4. i 6. mjesto

7.a

Roko Bobanović

Mario Milotić

veslanje

5.mjesto

8.c

Antonio Šterpin

plivanje

7. i 8. mjesto

6.a

Stela Hrkač

izviđači

11.mjesto

6.c

Sara Ostojić Pentek

Croatia Cup-konjički sport

 

 

MEĐUNARODNA NATJECANJA

Raz.

UČENICI

NASTUP

PLASMAN

8.a

7.b

Tea Kolić Brenko

Mihaela Cvek

svjetsko prvenstvo u modernom plesu

3.mjesto

5.mjesto

7.a

Cris Lušetić

mountin  bike

Alpe Adria Cup

7.mjesto

5.b

6.b

Ana Licul

Matea Kurilić

međunarodni  festival  plesa

u St. Petersburgu

 

8.c

8.c

Antonio Šterpin

Antonija Žgomba

međunarodno plivačko prvenstvo u  Sofiji

 

 

 

  :: opširnije :: 


objavio: Aleksandra Žufić  datum: 12. 6. 2009.
» Arhiva naših vijesti    
 


Kalendar
« Lipanj 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji


Pametni linkovi

Korisni linkovi
Portali
 • skole.hr

Službene stranice

Arhiva vijesti
 • Arhiva





preskoči na navigaciju