Školska i županijska natjecanja 2015./2016.

Iako su školska i županijska natjecanja u tijeku, donosimo trenutni pregled naših učenika koji su pozvani na županijska natjecanja:

- informatika: Tonči Marcan (V.a), Mihael Balać (V.b), Ana Dominković (V.c), Martina Licul (VI.b), Andrej Todić, Ivan Blašković (oba iz VII.c) i Deni Bajrić. Andrej Todić je dobio poziv za natjecanje u dvije discipline.

Učenike priprema učiteljica Aleksandra Žufić.

- kemija: Andrej Todić (VII.c), David Zanghirella i Jakov Cvetko (oba iz VIII.a). Andrej i Jakov su pozvani na natjecanje kao prvi na listi sa školskog natjecanja, a David kao drugi.

Učenike priprema učiteljica Nataša Trenčevska.

- matematika: Martina Licul (VI.b) i Andrej Todić (VII.c). Andrej je pozvan na natjecanje kao prvi na listi sa školskog natjecanja.

Učenike priprema učitelj Aziz Oračević.

- povijest: Valentina Ivešić (VII.a), Sandra Čelebić (VII.b), Fran Slijepčević i Domagoj Perčinlić (oba VIII.b). Valentina i Sandra dijele prvo mjesto na listi pozvanih.

Učenike priprema učitelj Igor Jovanović.

- hrvatski jezik: Izabela Kokorović (VII.c), David Zanghirella (VIII.a), Mateo di Giusto i Melani Sinčić (oboje iz VIII.b).

Izabelu priprema učiteljica Jasna Žabčić, a Davida, Matea i Melani učiteljica Patricija Percan Pamić.

- geografija: Lucija Poduje (V.c) i Martina Božić (VI.b).

Učenike priprema učiteljica Radojka Marinković.

- islamski vjeronauk: Ensar Hodžić (VII.b), Sadri Avdi i Salahudin Šuke (oba iz VIII.a). Učenike priprema učitelj Omer Omanović

Poželimo im sreću i dobro znanje!

objavio: Dijana Krčić   datum: 22. 2. 2016.