Kutak za roditelje

Sat otvorenih vrata je vrijeme kada su roditelju na raspolaganju učitelji, pedagogica i ravnateljica, te može s njima razgovarati o svom djetetu ili nekom drugom problemu vezanom uz školu.

Ove godine je Sat otvorenih vrata prvi utorak u mjesecu od 17:30 sati.

Kalendar rada, raspored sati i sl.

Ove informacije su dostupne u rubrici Nastava.

Dragi roditelji,
donosimo vam preporuke i aktivnosti koje služe za poticanje razvoja pažnje i koncentracije kod djece. Na kraju dokumenta, nalaze se i linkovi na kojima možete pronaći više informacija i materijala.

Stručna služba škole

Poticanje razvoja pažnje i koncentracije (PDF)

Dragi roditelji,

Centar za rehabilitaciju Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu (https://centar.erf.unizg.hr/) pruža uslugu besplatnog telefonskog savjetovanja za roditelje zabrinute za razvoj svog djeteta. Uslugu pružaju psiholozi, edukacijski rehabilitatori, logopedi i socijalni pedagozi:

Popis telefonskih brojeva

slika popisa brojeva

Na njihovim stranicama možete naći i različite materijale za Vas i Vaše dijete pod rubrikom korisne informacije.

Dragi roditelji!

S obzirom da smo se vratili na odvijanje nastave po C modelu, odnosno nastavi na daljinu, željeli bismo vam proslijediti savjete u prilogu vezane uz održavanje nastave na daljinu za roditelje i učenike dobivene od CARNET-a.

Također, u nastavku vam se nalazi letak Odgojnog savjetovališta
Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta u Zagrebu jer smo svjesni da i  Vama kao roditeljima nastava na daljinu predstavlja izazov. Željeli  bismo Vam čim više olakšati ovaj proces u nadi da neće potrajati i da će djeca uspjeti čim kvalitetnije i uspješnije pohađati nastavu i odraditi zadatke koji su im određeni.

Lijep pozdrav,

Stručna služba škole

ERF CZR letak kako organizirati nastavu u kuci.pdf
 Savjeti roditelji-i-ucenici nastava-na-daljinu 3.pdf