Novigradsko proljeće 2017.

U razdoblju od 1. do 8. travnja, učenice Toya Langedijk (8.b), Melissa Malešević  (8.c) i Neala Ramić-Kovačić (8.a) sudjelovale su u školi stvaralaštva ,,Novigradsko proljećeˮ 2017. Kako su se tamo provele, pročitajte u izvještaju Neale Ramić-Kovačić.

Od 1. do 8. travnja Toya Langedijk (8.b), Melissa Malešević (8.c) i ja imale smo tu čast da sudjelujemo u školi stvaralaštva ,,Novigradsko proljećeˮ 2017. Škola stvaralaštva nudi veliki izbor kreativnih radionica plesa, pjevanja, glume, slikanja, snimanja i dr., s ovogodišnjom temom muzej muza. Toya je svojih 7 dana provela u filmskoj radionici s voditeljem Miranom Milošićem gdje se bavila elementima filmskog izraza. Melissa je u scenskoj radionici koju je vodio Mario Kovač razvijala sposobnosti scenskog izražavanja glasom i tijelom, ovladavanjem elementima glume, tehnikama scenskog izražavanja i stvaranja. Ja sam svojih 7 dana provodila razvijanjem glasovnih i slušnih sposobnosti, višeglasnim pjevanjem, glazbenom pismenosti u radionici pjevanja s voditeljicom Doris Kovačić. Kroz radionice, razvijali smo svoje sposobnosti, vještine i kreativnost. Program rada škole stvaralaštva vrlo je zanimljiv te privlači nadarenu djecu iz cijele Hrvatske. Stručni tim i voditelji radionica na Novigradskom proljeću daju svoj maksimum, prenose svoje znanje te nam pružaju potporu u stvaralačkom i kreativnom radom. Svaki dan bio je novi izazov za sve, ali uz puno truda i rada rezultati su u kratkom vremenu bili očaravajući. Novigradsko proljeće 2017. pamtit ćemo kao jedno kvalitetni druženje gdje smo se družili s djecom istih interesa, koja vole stvarati i uživaju u svojim stvaralačkim, kreativnim sposobnostima koji njihovi mentori potiču. Zajedno uživamo u divnim trenutcima. Novigradsko proljeće jedno je veliko životno iskustvo koje će nam zauvijek ostati u predivnom sjećanju.

objavio: Sanja Otočan   datum: 24. 4. 2017.

« Listopad 2017 »